PROMIS | Single kartáček - Duhový

PROMIS | Single kartáček - Duhový
159 Kč –18 %

Tento ekologický zubní kartáček si vaše dásně zamilují.

Jedinečný plochý design rukojeti z ligninu s 6750 měkkými štětinami bude hýčkat zuby a dásně tím, že dosáhne i do těch nejmenších prostor pro dokonalé vyčištění.

Ergonomický design

Jedinečný design rukojeti umožňuje uvolnit ruku tím, že zmírňuje nadměrný tlak od hlavice směrem ke středu zubního kartáčku a chrání tak vaše dásně.

Štětiny

Pro výrobu štětin používáme pouze ty nejkvalitnější. Koneckonců právě ony odvádějí čisticí práci. Proto používáme měkké, antibakteriální, zaoblené štětiny, které snadno odstraňují zubní plak. Štětiny PBT - umělé vlákno.

159 Kč –18 % 129 Kč
Skladem
100% VEGAN
VEGAN
Ani jeden z našich produktů není testován na zvířatech, proto je naše značka 100% veganská.
ECO
EKO
Využíváme recyklované petlahve ze Severní Itálie, Lignin z papírenského průmyslu a přebytečný materiál, který se vyhazuje při výrobě cukrové třtiny pro obaly našich produktů.
RECYKLOVATELNÉ
RECYKLOVATELNÉ
Všechny naše produkty a obaly jsou navrhnuty tak, aby se co nejlépe recyklovaly. Proto prosíme o řádnou recyklaci při koupi našich produktů. Naše planeta je pouze jedna.
DOPORUČUJÍ
DOPORUČUJÍ
Naše produkty splňují všechny přísné kritéria a požadavky pro každodenní hygienu a proto produkty PROMIS doporučuje řada lékařů a dentálních hygienistek.

Popis produktu není dostupný

Kód Kód: SINGLE/DUH
Kategorie: Produkty
Zpět do obchodu